Správa vlastnictví pozemků

Vlastníte-li pozemky, jistě oceníte dokonalý přehled. Služby CleverAssets vám pomohou s veškerou smluvní agendou související s pozemky.


Služby poskytujeme prostřednictvím týmu specialistů nebo našeho online programu, který výrazně zjednodušuje správu pozemků. Mapové okno je propojeno s daty Katastru nemovitostí (KN), která jsou pravidelně a automaticky aktualizována. Můžete se na pozemky dívat jak z pohledu vlastníka půdy, tak i z pohledu hospodařícího farmáře.

Aplikace za vás hlídá končící pachtovní a nájemní smlouvy, generuje daňová přiznání či nové pachtovní smlouvy. Navíc poskytuje přehledné grafické výstupy.


Veškeré výstupy lze poptat i jako samostatnou službu. Chcete se dozvědět více?

 

Analýza vlastnictví a výnosů z pozemků

Pronajímáte skutečně všechny pozemky, které vlastníte? Máte vše řádně smluvně ošetřené v nájemních a pachtovních smlouvách? Je vaše pachtovné nastaveno tržně? Aplikace CleverAssets vám velmi rychle vytvoří přehlednou analýzu všech pozemků, které máte ve vlastnictví, včetně výnosů z nich plynoucích. Máme zákazníky, kteří díky analýze zvýšili roční tržby za pronájem či pacht o desítky procent.


Chcete získat dokonalý přehled o vašem vlastnictví, zvýšit efektivitu využívání vašich pozemků a seznámit se se zcela novým pohledem na vaše pozemky?

 

Dokonalý přehled pachtýřů online

Potřebujete se zrovna podívat na aktuální pachtovní smlouvu s vaším pachtýřem, ale nemáte ji fyzicky u sebe? CleverAssets vám to umožní odkudkoli, kde bude připojení k internetu. Dokonalá evidence smluvních vztahů včetně aktuálních kontaktů na hospodařící farmáře je nyní k dispozici online. Jednoduše se přihlásíte do aplikace a vše vidíte přehledně na jednom místě.

 

Tvorba daňového přiznání

Musíte podávat nová a nová daňová přiznání, protože jste v loňském roce provedli několik pozemkových změn? Zapomeňte na dlouhé výpočty a manuální vyplňování daňového přiznání pro daň z více nemovitostí najednou. CleverAssets za vás veškerou agendu udělá automaticky.


Máte zájem pouze o zpracování daňového přiznání? To není problém. Zajistíme vám kompletní daňové přiznání, včetně vlastněných budov. Stačí nám pouze vaše IČO nebo rodné číslo.

 

Správa vlastnictví pod kontrolou

Říkají vám farmáři, že chtějí snížit pachtovné? Díky přehledné online evidenci se můžete velmi rychle podívat, za kolik zemědělskou půdu pronajímáte i v jiných krajích jiným farmám. Díky přehledné evidenci pachtovních smluv, výší nájemného a dob splatností můžete vaše pozemky spravovat odkudkoli.


Nemáte na správu vlastnictví čas nebo se jí věnovat nechcete? Postaráme se o veškerou agendu, zvýšíme efektivnost využívání vašich pozemků, zajistíme nákup i prodej pozemků podle vašich požadavků.
 

 

Bezproblémová agenda

Měl jste dodnes najatého člověka, který se vám o smluvní vztahy s farmáři administrativně staral? Nebo jste to dokonce dělal sám? Díky CleverAssets mohou vaši lidé mnohem více času věnovat skutečné správě majetku oproti nudné byrokracii. Jestliže hodláte nakupovat další půdu, je aplikace jedinečným nástrojem pro evidenci potřebné agendy.

 

Poradenství

Potřebujete poradit, jak efektivně spravovat váš majetek? Zvažujete další investice do zemědělské půdy? Zajímáte se především o ornou půdu? Anebo vás zajímá, podle čeho je nejlepší správně odvíjet cenu pachtu? Zdali podle bonity půdy anebo tržní ceny? Případně chcete efektivně nakupovat další pozemky? Zavolejte nám, rádi vám poradíme, jaký nástroj či postup by ve vašem případě byl skutečně nejlepší a zároveň nejvíce šetrný pro vaši kapsu. Zabýváme se průzkumy trhu a máme dlouholeté zkušenosti.

Máte zájem o nezávaznou prezentaci a představení produktu?

Záruka spokojenosti

Jestliže za rok při aktivním využívání aplikace zjistíte, že vám služba nepřináší hodnotu, vrátíme vám peníze za používání zpět.